Video Prodüksiyon

  Bir firma olarak yaptığınız işleri ya da düzenli şekilde çalışma durumunuzu video desteğiyle sürekli olarak kullanıcıların gözü önünde tutabilirsiniz.

Bir video hazırlamak sırasıyla üç aşamadan oluşur. İlk ve ön hazırlık olan

pre-prodüksiyon yapımını istediğiniz videonun yalın halidir. Bu aşamada konu, kurgu, ekipmanlar, işleyiş gibi konu başlıkları belirlenir ve istenilen prodüksiyon buna göre şekillenir. Bu kısımda hangi firmaya nasıl bir ön hazırlığın yapılması gerektiğini belirlemek en önemli başlıktır. Ardından yapımın ana yani prodüksiyon kısmına geçilir. Bu kısımda artık her şey emek demektir çünkü bu bölüm yapımın ana hatlarıyla beraber sonucumuza en yakın olduğumuz bölümdür. Burada harcayacağımız tüm emek ve zamanın ne kadar kaliteli ve işe yarar olduğu bir sonraki adım olan post-prodüksiyon kısmını belirleyecektir. Çünkü artık elimizde bitmeye yaklaşmış sadece düzeltme ve bazı değişiklikler yapacağımız sonuç projesi vardır. Bu aşamadan da sonra yapımınız firmanızı ve sizi her yerde ve her alanda temsil etmeye hazırdır.

  Brangraphictr ailesi sizlere bu fazlasıyla emek isteyen meselede yardımcı olacaktır. Görsellikle dijitalin ayrılmaz bir bütün olduğu şu son zamanlarda çevrimiçi bir platformda yer almak sanıldığından çok daha fazla detay barındırır ve emek ister.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button